Emniyetinizi sağlayacak olan Gaziantep inşaat güvenlik filesi ile daha güvenilir ortamlarda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Firma olarak hedefimiz herkesin inşaat alanında kendini güvende hissetmesi ve kazaların önüne geçilmesidir. Güvenlik tedbirleri alarak çalışanlarınızın işine odaklanmasını sağlayarak daha çok verim elde edebilirsiniz. Üst katlardan düşebilecek inşaat malzemelerinin ağlar tarafından tutulması sayesinde alt katta çalışanların güvenliği korunmuş olacağı gibi, işçiler kendini güvende hissederek işine motive olacaktır bu da iş verimini olumlu yönde etkileyecektir. Gaziantep inşaat güvenlik filesi ihtiyacınızı karşılayarak sizlere dayanıklı ve belli testlerden geçmiş kaliteli ürünlerimizi uygun bir fiyat ile sunuyoruz. Güvenlik filesinin kolay ve pratik kurulumu sayesinde işiniz aksamayacağı gibi taşınması ve sökülmesi de bir o kadar kolaydır. İnşaat güvenlik filesi malzemeleri uzun ömürlü olduğundan bir süre daha kullanarak ekonomik açıdan kar yapabileceğiniz gibi inşaat alanlarınızı güvenli hale getirebileceksiniz. İnşaatta kullanılacak olan güvenlik fileleri taşıma gücü uygun olan alanlara monte edilerek dayanıklı hale getirilmelidir.  Güvenlik filelerinde kullanılan iplikten, gözenekler arasındaki mesafeye kadar her ayrıntı düşünülerek seçilmelidir. Firma olarak sizlerin can güvenliğini sağlayacak olan filelerimizin tamamı gerekli testlerden geçirilmiş olup gerekli sertifikalara sahiptir. Sizlerin ihtiyacı olan ebatlarda özel olarak üretilebilecek olan inşaat fileleri ile firmanızın güvenilir olduğunu çevredeki bireylere ve çalışanlarınıza hissettirebilirsiniz.

gaziantep-insaat-guvenlik-filesi
gaziantep-insaat-guvenlik-filesi

İnşaatların üst katından düşen çalışanların yaralanması, can kaybı yaşanması ya da üst kattan düşebilecek inşaat malzemelerinden dolayı alt kattaki çalışanların yaralanması gibi olumsuz olayların önüne geçebilecek bir sistem olan güvenlik filesi uygun fiyatlar ve istediğiniz ebatlarda firmamızda bulunmaktadır. Sizlere bu konuda yardımcı olan firmamız ile inşaat dış cephesine,  merdiven boşluğu-asansör ve şaft boşluklarıyla, galeri boşluğu gibi alanlara inşaat güvenlik filesinin montajını yaparak inşaat alanlarınızı daha güvenli hale getiriyoruz.  İş ve işçi güvenliğini sağlayarak güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı başaran firmalar işlerinden daha fazla verim aldıkları gibi kaliteli bir firma olduklarını da ortaya koymaktadır. Filenin montajının yapıldığı alanların filenin üzerine düşebilecek malzemenin ağırlığını taşıyabilecek yapıda olması gerekir.  Firma olarak bütün ayrıntıları inceleyerek sizlere uygun bir güvenlik filesi sağladığımız gibi montajını da dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  Firma olarak güvenlik filesinde kullandığımız ipliklerin suya ve güneş ışınlarına dayanıklı olmasına dikkat ediyoruz. Polyamid iplikler kullandığımız güvenlik filelerinde mukavemetin yüksek olması ve hava şartlarına dayanıklı olması açısından önem taşımaktadır. Yüksekte çalışan işçilerinizin daha rahat ve özgür çalışabilmesi için can güvenliğinin koruma altında olduğunu hissetmesi önemli bir etkendir.

İnşaat alanlarında güvenli bir alan oluşturmak için gerekli önlemleri almalısınız. Çalışanlarınızın can güvenliğini korumak amacı ile kullanabileceğiniz güvenlik filelerini istediğiniz ebat ve kalınlıklarda sizler için özel olarak üretiyoruz. Üretiminden montajına kadar her ayrıntısı ile ilgilenerek sizlerin güvenli ortam oluşturmanızda elimizden gelen yardımı esirgemiyoruz.  İş güvenliği yasaları ile zorunlu hale getirilen güvenlik ekipmanlarını arasında yer alan güvenlik filesi 10×10 cm göz aralıklara sahip olmalı ve 4-6 ve 8 mm iplerden yapılmalıdır. Firma olarak güvenlik filelerimizin garantisini sizlere veriyoruz. Kaliteli ve dayanıklı olan ürünlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. . İnşaat güvenlik filesi kullanımı son yıllarda yaygınlaşmış, inşaat güvenliğinin en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.  Çalışanlarınızın can güvenliğini en üst güvenlik sistemleri ile koruyarak onlara huzurlu bir çalışma ortamı yaratın. Firma olarak bütün ayrıntıları inceleyerek sizlere uygun bir güvenlik filesi sağladığımız gibi montajını da dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.