Bir ağ düşünün insanların hayatını kurtaran, onların güvenliğini sağlayan, sağlam ve kolay kullanımlı! Güçlü maddeler ile yapılan ağlar, özellikle inşaat gibi güvenlik risklerinin yüksek olduğu yerlerde çalışan işçilere adeta can suyu olmakta. Bursa inşaat güvenlik filesi – ağı sayesinde yaralanma ve can kayıplarının önüne geçilmesi mümkündür.

İNŞAAT AĞI NE İŞE YARAR?

Yüksek lokasyonlar da inşaat esnasında olası zor durumlara karşı çalışanlara güven veren bir file sistemidir. Yüksek alanlarda işçilerin yaptıkları inşaatlarda olası düşmelere karşı, yaralanmalara karşı önceden alınan önlemlerin başında inşaat güvenlik filesi tedbiri gelmektedir. İnşaat ağı çalışma esnasında kaza ile yukarıdan olası düşebilecek sert cisimlerin, altta geçebilecek insanların yaralamaması açısından alınabilecek önemli emniyet tedbirlerinin başında gelmektedir.

İş güvenliği, işçi güvenliği konularının daha da önem kazandığı günümüzde, işçi çalıştıran kurum ve kuruluşların şantiye alanlarında işçi sağlığı ve güvenliği için yasalar ile de sabitlenmiş olan iş güvenliği emniyet tedbirlerini tam anlamıyla almış olası zorunludur.

Güvenlik filesi kullanımı yaparak çalışanlarınızın ve çevrede bulunan insanların hayatına önem verdiğinizi kanıtlayın. Kurulumu oldukça kolay ve pratik olan bu sistem ile çalışanların kendilerini daha güvende hissetmelerine olanak sağlayın. İnşaat alanlarında yukarıdan bir kaza veya hata sonucu düşmelere karşı, aşağıdan geçen vatandaşların üstüne bir kaza sonucu inşaat malzemelerin düşmesi gibi durumlarda olası yaralanmalar hatta can kayıplarının önüne geçilmesi bakımından inşaat güvenlik filesi kritik derecede önemlidir.

Bursa da inşaat güvenlik filesi ihtiyaçlarına çözüm üreten Eroğlu İnşaat file ve ağ sistemleri alanında sizlere yardımcı oluyor. Bu malzemelerin temini ve tedariki konusunda ekibi ile sizlerin yanında. Kurulum ve montaj hakkında bilgileri bizlerden öğrenebilirsiniz. En uygun fiyat garantisini sizlere veriyoruz.