inşaat filesi uygulama 1

inşaat filesi uygulama işlemlerinin yanı sıra, test aşaması çok önemlidir. iş güvenliğinin en önemli noktalarından biri, yapılan inşaat güvenliği filesi uygulamasının test edilmesidir.

Eroğlu inşaat olarak, yapılan her inşaat ağı ve file işlemlerinden sonra bir test işlemi yapılmaktadır. Tüm testler başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra iş teslimi yapılmaktadır.

inşaat güvenlik filesi uygulaması – 2

inşaat güvenlik filesi çalışmalarımızda her zaman avrupa standartlarına uygun bir biçimde kaliteli malzemelerden oluşturduğumuz inşaat güvenlik ağları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Türkiye’nin her yerinde proje hizmeti verme gücüne sahip olan Eroğlu İnşaat hiçbir zaman kaliteden ödün vermemektedir.

İnşaat güvenlik filesi hizmetlerinde her zaman sektöre yön veren bir firma olmaya özen göstermektedir. Yapmış olduğu kaliteli çalışmaları ile önce İş Güvenliği kavramını korumaktadır.

inşaat filesi ve ağı

İnşaat filesi ve ağı bir inşaat çalışmasında olmazsa olmaz çalışmalardan biridir. Gerek iş güvenliği ve gerek yasa gereği bu hizmetin yerine getirilmesi şart bir husustur. Eroğlu inşaat olarak insan sağlığına önem veren niteliğimiz ile her zaman kusursuz hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Yapılan uygulamalar sonucu ilk önce ağır testlerle inşaat filelerini ve ağlarının kalite sağlamlık testleri yapılır. Bu testler %100 başarılı olmadan çalışmalara devam edilmemektedir. Her türlü test işlemleri yapıldıktan sonra iş teslim edilmektedir.